Zahrajte si najlepšie výherné hracie automaty online na našom trhu!

Nemusíte byť zrovna nadšeným hazardným hráčom, aby ste niekedy nepočuli o výherných automatoch. Online výherné automaty sú kópiou klasických automatov, ktoré poznáte z kasín alebo hostincov a barov. Rovnako ako tieto stoje, sú hry založené na valcoch a výherných radách, ktoré sa väčšinou v každej hre líšia. Každý hazardný hráč vyžaduje okrem skvelých finančných výhier aj trochu zábavy a vzrušenia z konkrétnej hry. Hlavne z tohto dôvodu dnes existuje veľké množstvo rôznych online výherných automatov od mnohých veľkých herných vývojárov. Hry sa od seba často líšia ústrednou témou a rôznymi druhmi bonusov, ktoré sa v každej hre líšia.

S nástupom internetu a zároveň i reštrikciami, ktoré sa týkajú prevádzkovania klasického hazardu rastie význam online výherných automatov. Tie sú v mnohých ohľadoch ešte lepšie než tie klasické. Technológie aj do tohto odvetvia prinášajú množstvo výhod a nových možností. Medzi tieto možnosti môžeme zahrnúť lepšie grafické spracovanie hier a ústrednej témy, ale tiež inovácie na strane rôznych bonusových funkcií, ktoré si bližšie predstavíme ďalej v článku.

Najlepšie výherné automaty na Slovensku

Výherné automaty

Online výherné automaty sú najhranejšie hry v kasínach.

Rovnako ako v Českej republike, tak aj na Slovensku platia lokálne hazardné vyhlášky, ktorých dôsledkom je prečistenie trhu a podpora rozvoja siete kasín so silným zázemím veľkých firiem. Druhým dopadom hazardných zákonov je samozrejme určitý presun hazardných hráčov do internetového prostredia online casin. Na Slovensku máme dostupných niekoľko kvalitných a overených prevádzkovateľov online hrania. Tito prevádzkovatelia sú často známi už z pôsobenia na trhu kurzových stávok.

A aké výherné automaty môžeme hrať v online verziách? Vo všeobecnosti sú to všetky tie, ktoré dobre poznáte z kamenných kasín a barov. Je ich v podstate omnoho viac, pretože technologické prostredie umožňuje herným vývojárom posunúť hrateľnosť a herný zážitok na úplne inú úroveň. Aké sú najobľúbenejšie online výherné automaty na našom trhu? Nižšie vám uvedieme pár najhranejších hier. V zátvorke sú uvedené herné štúdia, ktoré majú konkrétne hry na starosti.

Multi Vegas 81 (Kajot)
Mega Moolah (Microgaming)
Buffalo Blitz (Playtech)
Mega Pyramid (Red Tiger)
Firebird Double 27 (Synot)
Simply the Best 81 (Kajot)
Book of Dead (Play’n GO)
Respin Joker (Synot)

Bonusové funkcie výherných online automatov

Jedna z najväčších výhod online výherných automatov je ich naozaj okamžitá dostupnosť. Zahrať si ich tak môžete nech už ste kdekoľvek. Môžete hrať doma na počítači alebo napríklad na mobile či tablete. Pokiaľ sa však túžite nielen pobaviť, ale aj vyhrať slušné finančné odmeny, musíte v prvom rade rozumieť tomu, aké sú vlastne mechaniky výherných automatov a na aké bonusy je potrebné sa zamerať.

Wild symbol

Wild symbol je kľúčovým symbolom hry, ktorý má schopnosť nahrádzať akýkoľvek iný symbol online výherného automatu, a vďaka tomu môže doplniť chýbajúcu výhernú radu. Wild symbol je súčasťou snáď každého online výherného automatu a v každej hre má spravidla inú podobu.

Točenia zadarmo (free spiny)

Točenia zadarmo alebo aj free spiny sú točenia z ktorých sa vám neodčítajú žiadne finančné prostriedky z vášho herného konta. Tento spôsob bonusu je veľmi obľúbený a veľmi žiadaný u všetkých hazardných hráčov.

Jackpot

Jackpot je často vysoká variabilná aj fixná čiastka, ktorú môže hráč získať v konkrétnom online výhernom automate. Najčastejšie sa pri hraní hazardných hier stretneme s dvomi druhmi rôznych jackpotov. Prvý z nich je od začiatku hry jasne stanovený a ten druhý je tzv. progresívny, ktorý funguje tak, že sčíta všetky stávky vo výhernom automate a neustále sa násobí až do bodu, kedy ho niektorý hráč získa.

Scatter symbol

Scatter symbol je špeciálny druh symbolu, ktorý má dve základné skvelé bonusové funkcie. Po prvé dokáže vyvolať režim točenia zdarma, alebo dokáže označiť výherné symboly ako výhru aj keď nie sú vo výhernej rade.

Gamble

Jedná sa o funkciu, ktorá je nepovinná a umožňuje hráčovi po získaní výhry jej znásobenie, a to až niekoľkonásobne. Je len na vás, či sa rozhodnete riskovať alebo nie.

Ako hrať online výherné automaty

V momente, kedy ste si vybrali svoju obľúbenú hru a poznáte základné bonusové prvky hry, je dôležité si samotnú hru hlavne užiť a tiež zvyšovať svoje šance na poriadne výhry. Základným pravidlom, ktorým je potreba riadiť sa pri hraní online výherných automatov, je snažiť sa minimalizovať možnosť straty vlastných peňažných prostriedkov.

Dôležitým krokom v maximalizácii zisku na výherných automatoch je využívanie rôznych online casino bonusov a promo akcií, ktorých je na našom trhu veľké množstvo. Bonusy sú často rôzne, ale najčastejšie sa stretneme s finančnými bonusmi za vloženie peňazí, bonusmi za prvotnú registráciu alebo napríklad voľnými otočeniami zadarmo. Vďaka situácii na trhu si hráč môže doslova vyberať z obrovskej ponuky bonusov od všetkých dostupných online casin. Sledujte našu stránku a žiadny skvelý bonus vám neunikne. Často tak môžete získať slušnú sumu peňazí bez toho, aby ste na hráčsky účet vložili akékoľvek financie.

Každý hráč by sa mal riadiť pravidlom, že môže hrať výlučne s peniazmi, ktoré si môže dovoliť stratiť, a preto by si mal dopredu stanoviť svoje limity, či už finančné alebo aj časové.

Author: Myrtle Griffin