Virtuálna peňaženka Neteller je bezpečný spôsob platieb v kasínach!

Neteller je ďalšia virtuálna peňaženka a môžeme povedať, že je hlavným konkurentom peňaženky Skrill. Pôvodne dolárová peňaženka má dnes už celosvetovú pôsobnosť a platiť sa dá v niekoľkých svetových menách. Veľkou výhodou tejto platobnej metódy je fakt, že spoločnosť sa úzko zameriava na vykonávanie transakcií v rámci online kasín.

Samozrejmosťou je úplná bezpečnosť, pretože citlivé dáta sú šifrované (zákazník musí absolvovať viackrokové overenie totožnosti) a zároveň spoločnosť patrí do právomoci úradu pre finančný dohľad vo Veľkej Británii, rovnako ako väčšina konkurenčných virtuálnych peňaženiek. Vďaka tejto platobnej metóde môžete prevádzať svoje finančné prostriedky online rýchlo a bezpečne. Bohužiaľ na rozdiel od internetovej peňaženky Skrill, nie je táto peňaženka nijako lokalizovaná na slovenčinu. Budete si tak musieť vystačiť len s angličtinou alebo iným svetovým jazykom. Platby pomocou eur však nie sú žiadny problém.

Ako sa platí pomocou internetovej peňaženky Neteller?

Virtuálna peňaženka Neteller

Neteller je obľúbená virtuálna peňaženka

Samotné založenie služby je zadarmo a veľmi rýchle. Pokiaľ však budete chcieť využívať váš účet naplno, budete musieť vykonať overenie totožnosti. To je zásadný rozdiel oproti konkurenčnej peňaženke, pretože vaša anonymita už nezostane úplne zachovaná.

To najdôležitejšie, čo musíte urobiť je urobiť registráciu a zadarmo si vytvoriť účet na stránkach prevádzkovateľa Neteller. Ako už bolo povedané, aby ste mohli využívať všetky služby, je nutné overenie vašej identity. Môžete to urobiť ofotením svojho pasu alebo občianskeho preukazu. V neposlednej rade je potrebné predložiť aj akýkoľvek dokument s vašim podpisom a adresou, ktorý nie je starší ako tri mesiace. Kompletné overenie by ste mali mať schválené do jedného dňa. Ak svoju totožnosť v účte neoveríte, tak stále môžete posielať finančné prostriedky, ale s výrazne nižšími limitmi.

V prípade, že budete využívať Neteller na prevod peňazí do online kasína, tak si môžete byť istí, že prevod prebieha ihneď a väčšinou aj bez ďalších poplatkov. Aj keď existuje poplatok vo výške 1,9 % z transakcie, tak väčšina prevádzkovateľov hazardných hier tento poplatok hráčom neúčtuje. Naopak výber potenciálnych výhier z online kasína na váš účet Neteller môže trvať od dvoch až do 60 hodín.

Aké poplatky má Neteller?

S poplatkami sa stretneme najmä pri uskutočňovaní vkladov:

pri vklade pomocou bankového prevodu/platobnej karty – 2,5 % z transakcie

Poplatky za výber finančných prostriedkov:

výber pomocou bankového prevodu – 7,50 EUR
výber z bankomatu pomocou Neteller karty -1,75 % z transakcie

Poplatky za prevody finančných prostriedkov:

posielanie finančných prostriedkov – 1,9 % z transakcie (min. jeden dolár)

Na čo si dať pozor pri platbe pomocou internetovej peňaženky Neteller?

Po dokončení overenia budete mať možnosť si nechať vystaviť svoju vlastnú Neteller kartu, s ktorou môžete platiť v obchodoch a vyberať peniaze z bankomatu tak, ako ste zvyknutí. Rovnako tak, ako to robíte bežne so svojou kartou VISA alebo Mastercard. Pokiaľ už klasických kariet máte dosť, môžete si požiadať aj o virtuálnu kartu, ktorú môžete používať výlučne pre platby online na internete.

Internetová peňaženka Neteller je jednoducho skvelou možnosťou, ako platiť online v internetových kasínach pohodlne a bezpečne. Samozrejmosťou je aj aplikácia pre smartfóny, vďaka ktorej môžete ovládať svoj účet kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Ak sa rozhodnete túto platobnú metódu používať, rozhodne odporúčame sledovať podmienky, ktoré má konkrétne online kasíno. Bohužiaľ sa tu nezaobídete bez overenej totožnosti (hlavne kvôli bezpečnosti) a poplatkov za vklady aj výbery.

Author: Myrtle Griffin