Skrill je známa a overená virtuálna peňaženka pre vklady do online kasína!

Skrill je názov virtuálnej peňaženky, ktorú by ste skôr mohli poznať pod názvom Moneybookers. Táto internetová peňaženka sa môže pýšiť skvelou úrovňou zabezpečenia, ktoré spĺňa tie najprísnejšie požiadavky. Peňaženka jednoducho slúži pre platby online a prevody peňazí medzi účtami. Zároveň sa jedná o jednu z najrozšírenejších peňaženiek, ktoré sa používajú v online kasínach.

Pre založenie tejto virtuálnej peňaženky postačí len jednoduchá registrácia, ku ktorej nepotrebujete žiadny iný bankový účet, a preto je táto metóda obľúbená najmä u tých hazardných hráčov, ktorí požadujú absolútnu anonymitu. Vami uskutočnené platby tak nebudú viditeľné vo vašom bankovom výpise.

Skrill poskytuje jeden z najrýchlejších a najbezpečnejších spôsobov, ako nakladať s finančnými prostriedkami. Táto platobná metóda je ideálna k plateniu a najmä k prevodu peňazí online, a to oboma smermi. Nakoľko platba prebieha online v reálnom čase, tak sa tu nestretnete s nevýhodou, že by ste na prevod museli čakať. Pokiaľ by ste náhodou mali obavy o bezpečnosť, tak nemusíte. Skrill je totiž regulovaný britským regulačným orgánom, a preto si môžete byť istí, že vaše finančné prostriedky sú v bezpečí.

Ako sa platí pomocou internetovej peňaženky Skrill?

Virtuálna peňaženka Skrill

Skrill je obľúbená virtuálna peňaženka

Začať používať Skrill je veľmi jednoduché. Postačí vám k tomu jednoduchá registrácia, ktorá vám zaberie len pár kliknutí myšou. Po úspešnej registrácii už stačí vložiť peniaze na váš novo vytvorený Skrill účet. Tento prvý vklad je nutný, aby ste mohli začať využívať peňaženku naplno. Prvý vklad môžete uskutočniť mnohými spôsobmi, napr. bankovým prevodom, platobnou kartou alebo inou internetovou peňaženkou. Po prvom vklade vám už nič nebráni v prevode peňazí a vykonávaní platieb online v internetových kasínach.

Samotná platba v online kasíne prebieha jednoducho, pre prevod prostriedkov potrebujete poznať väčšinou len e-mailovou adresu príjemcu. Pokiaľ si platbu pomocou Skrill v online kasíne zvolíte, obdržíte všetky potrebné informácie pre uskutočnenie platby priamo od prevádzkovateľa kasína.

Aké poplatky má Skrill?

Táto internetová peňaženka sa najmä vďaka konkurencii snaží ponúkať iba základné poplatky. Napriek tomu všetkému sa bez menších poplatkov nezaobíde. Je to však dané najmä bezpečnosťou a anonymitou takého účtu. Samozrejmosťou je fakt, že zadarmo je samotná registrácia, vedenie účtu (pokiaľ urobíte aspoň jednu transakciu ročne) aj prijímanie finančných prostriedkov.

S poplatkami sa stretneme najmä pri uskutočňovaní vkladov:

pri vklade pomocou bankového prevodu/platobnej karty – 1 % z transakcie

Poplatky za výber finančných prostriedkov:

výber pomocou bankového prevodu – 5,50 EUR
výber pomocou platobnej karty – 7,5 % z transakcie
výber pomocou Skrill karty – 1,75 % z transakcie

Poplatky za prevody finančných prostriedkov:

posielanie finančných prostriedkov – 1,45 % (min. 0,6 EUR)

Na čo si dať pozor pri platbe pomocou internetovej peňaženky Skrill?

Internetová peňaženka Skrill je jednoducho skvelou možnosťou, ako platiť online v internetových kasínach, a pritom zostať v anonymite. V zásade nepotrebujete ani bežný účet v banke. Navyše, pokiaľ používate smartfón, máte možnosť využívať Skrill aplikáciu, vďaka ktorej môžete posielať aj prijímať peniaze pohodlne odkiaľkoľvek.

Veľkou výhodou je tiež bezkontaktná platobná karta Skrill, o ktorú si môžete, ale aj nemusíte požiadať. Vďaka nej už môžete platiť úplne všade, presne tak, ako ste zvyknutí. Karta zo sebou však prináša aj ďalšie drobné poplatky. Vo všeobecnosti môže byť množstvo rôznych poplatkov brané ako nevýhoda tejto platobnej metódy, ale je to dané pohodlnosťou a bezpečnosťou služby.

Author: Myrtle Griffin