Platobné kupóny Paysafecard sú skvelým spôsobom platby v kasínach!

Online kasína dnes ponúkajú celý rad rôznych platobných metód pre vklady aj výbery. Okrem klasických bankových služieb a virtuálnych peňaženiek je tu aj pomerne nová platobná metóda, ktorá sa nazýva Paysafecard. Táto metóda je ideálna najmä pre anonymný vklad finančných prostriedkov. Jednoducho povedané, jedná sa o platobné kupóny s rôznymi hodnotami. Aj keď sa pri ostatných platbách môžeme stretnúť aspoň zo základmi anonymity (napr. virtuálna peňaženka Skrill), tak absolútnu anonymitu prinášajú výlučne tieto kupóny.

Ako sa platí pomocou Paysafecard?

Predplatená karta Paysafecard

Predplatenú kartu Paysafecard môžete kúpiť na každom rohu

Platenie pomocou tejto platobnej metódy je veľmi jednoduché a môže vám pripomínať staré dobré časy, kedy sa dobíjal kredit do mobilného telefónu pomocou predplatených kariet v trafikách. Pri nákupe kupónu nikomu nepredkladáte žiadny doklad totožnosti, a preto nikto netuší aké je vaše meno a čo s kupónom plánujete urobiť. Každý kupón od Paysafecard obsahuje unikátny kód, ktorý je 16 miestny. Tento kód vám poslúži k samotnej platbe v online kasíne. Stačí ho len opísať pri online platbe a hodnota kupónu sa automaticky prevedie na hráčsky účet. Veľmi dobrou správou je to, že vaša platba tak nebude v žiadnej histórii ani výpise z banky alebo inej služby. Platba tak prebehne na 100 % anonymne.

Paysafecard sa predáva doslova na celom svete formou papierových kupónov s rôznymi hodnotami. Zoženiete ich v širokej sieti predajní. Aktuálna mapa dostupných predajných miest je neustále aktualizovaná priamo na stránkach prevádzkovateľa Paysafecard. Na Slovensku ich môžeme najčastejšie zakúpiť v stávkových kanceláriách, trafikách alebo napríklad na čerpacích staniciach.

Na Slovensku máme k dispozícii vopred nabité kupóny s hodnotami:

10 EUR
25 EUR
50 EUR
100 EUR

Akonáhle budete chcieť uskutočniť samotnú platbu v kasíne a vložiť si peniaze na hráčsky účet, stačí len prejsť do pokladne na webovej stránke kasína a zvoliť si metódu vkladu s logom Paysafecard. Hneď na to budete presmerovaný priamo na webové stránky Paysafecard, kde jednoducho opíšete 16 miestny kód, ktorý nájdete na zakúpenej karte. Potom už len stačí kliknúť na tlačidlo vložiť a vaše peniaze budú na hráčskom účte doslova v zlomku sekundy.

Na čo si dať pozor pri platbe pomocou Paysafecard?

S použitím tejto platobnej metódy sa spája hneď niekoľko najčastejších otázok. Patrí sem napríklad otázka, ako sa dá zistiť zostatok na konkrétnom kupóne? Niekto sa môže domnievať, že akonáhle kupónom zaplatíte, tak musíte využiť celú jeho hodnotu, ale našťastie to tak nie je. Samotnú hodnotu kupónu je možné jednoducho rozdeliť aj na viacero rôznych platieb. V takom prípade sa určite pýtate, či je možné zistiť aktuálny zostatok? K tomu opäť slúži 16 miestny kód, ktorý sa nachádza na kupóne. Stačí ho vložiť do príslušného poľa na webových stránkach Paysafecard a aktuálny zostatok sa vám zobrazí okamžite.

Posledná, nie však menej dôležitá otázka, by sa mala týkať časového obmedzenia kupónu. Čiže ako dlho je nabitý kupón platný. Prevádzkovateľ tejto platobnej metódy tu uplatňuje zaujímavý prístup. Platnosť kupónu je totiž neobmedzená. Avšak je potrebné si uvedomiť, že jeden rok od zakúpenia je služba bezplatná. Následne, pokiaľ kupón necháte ležať doma, tak sa začne každý mesiac účtovať poplatok a vaše prostriedky sa budú postupne znižovať. Pokiaľ teda na svoj kupón zabudnete, môže sa stať, že za nejaký ten rok už bude celkom bezcenný.

Author: Myrtle Griffin