Platba pomocou bankových portálov je bezpečná a jednoduchá!

Platobná metóda pomocou platobných portálov je jednoducho povedané platba bankovým prevodom, ale omnoho jednoduchšia a prehľadnejšia. V prípade, že sa rozhodnete využiť túto platobnú metódu, nemusíte nikde hľadať svoju platobnú kartu. Stačí len to, aby ste boli klientom jednej z bánk, ktoré túto službu ponúkajú. Nemusíte mať obavy, na našom trhu ich je hneď celý rad. Stačí si tak len vybrať zo zoznamu, ktorý nájdete v platobných metódach na webových stránkach online kasína.

Ako sa platí pomocou bankových portálov?

Akonáhle si zvolíte platbu pomocou svojej banky zo zoznamu v online kasíne, tak budete automaticky presmerovaní na webové stránky banky do svojho internetového bankovníctva. Následne príde ta najväčšia výhoda oproti bežnému bankovému prevodu. Platobné údaje online kasína sa vám totiž automaticky vyplnia a vám tak stačí len skontrolovať ich správnosť a vykonať samotnú platbu kliknutím na tlačidlo zaplatiť. Ďalšou dôležitou výhodou je tá, že peniaze v takomto prípade odchádzajú na účet kasína prakticky ihneď a vy tak nemusíte čakať na dokončenie transakcie ako napríklad pri bankovom prevode. Pokiaľ si teda chcete vložiť svoje peniaze na herný účet okamžite, alebo sa nemôžete dočkať, kedy využijete bonus za vklad, tak je táto metóda ideálna pre vás.

Medzi najčastejšie bankové portály na našom trhu patria najmä tieto:

VÚB banka
Slovenská sporiteľňa
Tatra banka
Poštová banka
UniCredit Bank

Aké poplatky majú bankové portály?

Pokiaľ sa zameriame na potenciálne poplatky, tak je táto služba veľmi príjemná. V drvivej väčšine prípadov sa jedná o bezplatnú službu, ktorá je bankami štandardne ponúkaná. V prípade, že máte radi vo veciach poriadok, tak odporúčame vopred zistiť, aké podmienky má vaša banka a či náhodou nevyžaduje nejaké poplatky. Zo strany prevádzkovateľa online kasína však žiadne dodatočné poplatky, pri použití tejto platobnej metódy, nečakajte.

Na čo si dať pozor pri platbe pomocou bankových portálov?

Bankové portály online

Bankové portály ponúkajú rýchlosť a bezpečnosť

Platba touto platobnou metódou je rozhodne skvelá voľba pre tých, ktorí nevyžadujú úplnú anonymitu a peniaze do online kasína radi vložia zo svojho bežného účtu. Zároveň nie je potrebné sa niekde registrovať a zakladať si nové virtuálne účty. Jediným väčším obmedzením môže byť, že vaša osobná banka nepodporuje túto formu platby. Je však zjavné, že tiež banky neustále pribúdajú a tie najbežnejšie banky ju samozrejme ponúkajú. Nájdeme medzi nimi napríklad VÚB banku alebo aj Tatra banku.

Platba pomocou bankového portálu v sebe nesie výhody jednoduchosti platby platobnou kartou a bezpečnosti bežného bankového prevodu. Nikde nemusíte nič vypĺňať, platba sa pripíše na hráčsky účet okamžite a všetko odosielate len zo svojho vlastného bankového účtu. Platba je tak viac než bezpečná, pretože svoje osobné údaje nemusíte zadávať nikam inam než do svojho vlastného internetového bankovníctva. V prípade, že nastane v priebehu platby akýkoľvek problém, všetko je jednoducho riešiteľné priamo s vašou bankou a poistenie vašich prostriedkov aj transakcií je v tomto prípade samozrejmosťou.

Pokiaľ teda napríklad nevlastníte platobnú kartu, nechcete nikam zadávať svoje osobné údaje alebo sa nechcete registrovať v nejakej ďalšej službe, tak je platba pomocou bankových portálov presne pre vás. Pokiaľ však uprednostňujete anonymitu, odporúčame sa porozhliadnuť skôr po niektorej z virtuálnych peňaženiek Skrill alebo Neteller.

Author: Myrtle Griffin